بررسی مسائل و مشکلات بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور استاندار اصفهان

مسائل و مشکلات بخش میمه با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مدیران کل استان و روسای ادارات شهرستان شاهین شهر و میمه بررسی گردید.

عملکرد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهین شهر و میمه در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی

ریاست اداره منابع طبیعی و‌ آبخیزداری شهرستان شاهین شهر و میمه در مصاحبه ای با سردبیر هفته نامه پل عملکرد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهین شهر و میمه در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی را تشریح نمودند.

برگزاری مراسم روز هوای پاک

مراسم روز هوای اک در مدرسه آیت اله رفسنجانی شاهین شهر برگزار شد.

مشارکت مردمی در اجرای پروژه جنگلکاری

پروژه جنگلکاری بادام اسکوپاریا در منطقه جعفرآباد شاهین شهر با حضور رییس و کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهین شهر و به دستان مردم شهرستان اجرا گردید.
 

دیدار نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان و امام جمعه شهر وزوان

نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با امام جمعه شهر وزوان و با حضور رییس اداره منابع طبیعی شهرستان، مسئول واحد بخش میمه و نماینده حقوقی اداره دیدار کردند.
 
 

بررسی مشکلات شهرستان در دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی

به منظور بررسی نحوه اجرای مصوبات جلسات قبلی خانه ملت، جلسه ای با حضور رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و  نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

کارشناسان اداره کل منابع طبیعی از پروژه های آبخیزداری شهرستان بازدید کردند.

روسای روابط عمومی و اداره آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و رئیس و کارشناس آبخیزداری اداره منابع طبیعی شهرستان از پروژه های بند خاکی دستکن و 4 بند خاکی روستای سُه بازدید کردند.

مراتع کلهرود مورد بهره برداری کتیرا قرار گرفت.


از یک هزار و هشتصد هکتار اراضی مرتعی کلهرود کتیرا برداشت شد.

 

جلسه کارگروه هماهنگی اجرای پرژه های آبخیزداری تشکیل شد

جلسه کارگروه هماهنگی اجرای پروژه های آبخیزداری در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با حضور نمایندگانی از ادارات مرتبط و کارشناسان منابع طبیعی برگزار شد.
 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه بازدید کرد.

در روستاهای سُه ، دهلر ، بیدشک، کلهرود، باغمیران به صورت جداگانه، جلسات رسیدگی به مشکلات مردم با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و روسای ادارات شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد و مورد بازدید قرار گرفتند.
صفحه 1 از 14 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>